İstanbul Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası

İstanbul Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası, üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek ve duyurularımızı internet sitemiz üzerinden yapabilmek için web sitemizi yeniliyoruz. Öncelikle amacımız kuru temizleme işini yapan her esnafı odamıza kayıt altına alarak, bu iş ile ilgili gereken bilgi ve ekipman tedarikinde üyelerimize yardımcı olmak, tüketiciler için de tüketici bilincini en üst düzeye çıkarabilmek için elimizden gelen gayreti göstermek ilk olarak uygulayacağımız amaçlar içindedir.

Kuru temizleme hizmeti hayatımızda olmazsa olmaz bir yere gelmiştir. Bu işi kuralına göre yapan resmi kaydı olan firmaları seçmek tüketicilerin yararına olmaktadır. Maalesef tarafımıza kayıt dışı çalışan o kadar çok ihbar gelmektedir ki yetkililer bile yetişememektedir. Tüketicilerin mağduriyet yaşamaması adına üyelerimizden kuru temizlemeci esnafı seçerek iş yaptırması menfaatine olacaktır.

ESNAF VE SANATKARLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU NACE KODLAMALARI gereği HALI YIKAMACI ESNAFIN TESK’E ESNAF SİCİL KAYDI YAPTIRDIKLARI ZAMAN OTOMATİK OLARAK ODAMIZA KAYITLARI YAPILMAKTADIR.

İstanbul’daki tüm profesyonel halı yıkamacıları odamıza üye olmaya davet ediyoruz.

Kuru Temizlemeci Esnaflarımızı ziyaretlerimizden kareler:

Esnaf ziyaretlerimizden kareler
Esnaf ziyaretlerimizden kareler
istanbul kuru temizlemeciler odası