Hakkımızda

İSTANBUL KURU TEMİZLEMECİLER ESNAF ODASI

1970 yılında kurulan odamız, bu güne kadar hep esnafımızın yanında yer almıştır. Kuru temizleme, halı yıkama esnaflarını odamıza üye olmaya ve birlikte daha nice yeniliklere ulaşmayı temenni ediyoruz.

İstanbul Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası, üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek ve duyurularımızı internet sitemiz üzerinden yapabilmek için web sitemizi yeniliyoruz. Öncelikle amacımız kuru temizleme işini yapan her esnafı odamıza kayıt altına alarak, bu iş ile ilgili gereken bilgi ve ekipman tedarikinde üyelerimize yardımcı olmak, tüketiciler için de tüketici bilincini en üst düzeye çıkarabilmek için elimizden gelen gayreti göstermek ilk olarak uygulayacağımız amaçlar içindedir.
Kuru temizleme hizmeti hayatımızda olmazsa olmaz bir yere gelmiştir. Bu işi kuralına göre yapan resmi kaydı olan firmaları seçmek tüketicilerin yararına olmaktadır. Maalesef tarafımıza kayıt dışı çalışan o kadar çok ihbar gelmektedir ki yetkililer bile yetişememektedir. Tüketicilerin mağduriyet yaşamaması adına üyelerimizden kuru temizlemeci esnafı seçerek iş yaptırması menfaatine olacaktır.

ESNAF VE SANATKARLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU NACE KODLAMALARI gereği HALI YIKAMACI ESNAFIN TESK’E ESNAF SİCİL KAYDI YAPTIRDIKLARI ZAMAN OTOMATİK OLARAK ODAMIZA KAYITLARI YAPILMAKTADIR.

İstanbul’daki tüm profesyonel halı yıkamacıları odamıza üye olmaya davet ediyoruz.

istemo logo

YÖNETİM KURULUMUZ  

NİHAT KULAOĞLU (BAŞKAN)                                   

KADİR ÖZKARAKAŞOĞLU (BAŞKAN VEKİLİ)

HÜSEYİN GÜLDALI (ÜYE)

YASEMİN SUNAY TEKİN (ÜYE)

TALAT ATALAY (ÜYE)

AHMET ULUS    (ÜYE)

ZEHRA FULYA YÜZ (ÜYE)             

DENETİM KURULU   

YUSUF TİRYAKİOĞLU (BAŞKAN)

 CANAN ÇİÇEK  (ÜYE) 

KEMAL OCAK (ÜYE) 

GENEL SEKRETER  

GÜLSÜM KAYALI