Profesyonel Halı Yıkamacılar Dernek Başkanlarının Ankara ziyareti

Haberler

Türkiye’nin önde gelen Profesyonel Halı Yıkamacılar Dernek Başkanlarının TBMM ziyaretine İstanbul Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası Başkan Vekili Sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU da katılmıştır. 16 Mayıs 2017 günü gerçekleşen ziyarette  TBMM Ak Parti grup toplantısına iştirak edilmiş ardından halı yıkama sorunları için toplantıya geçilmiştir. Grup toplantısında Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’a hediye takdim edilmiştir. Daha sonra halı yıkama meslek sorunlarını görüşmek üzere Profesyonel Dernek Başkanları ile birlikte toplantıya Çalışma ve Sosyal Politikalar Başkanlığı Müsteşarı Sayın Ahmet ERDEM bey öncülük etmiştir.

Çalışma ve Sosyal Politikalar Müsteşarımız sayın Ahmet ERDEM beye halı yıkama mesleğinin sorunları ve bir meslek olarak yer alması konusu iletilmiştir. 22 ilden 35 katılımcı ile gerçekleşen toplantı çok verimli geçmiş ve sayın Ahmet ERDEM Bey de notlar almıştır. Genel ziyaret ve toplantı ile ilgili bir kaç görsel aşağıda yer almaktadır.

Bizi canı gönülden dinleyen Müsteşarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. 22 ilden katılan 35 Dernek Başkanlarımız ile çok verimli bir toplantı olmuştur. Emeği geçen başta Halı Yıkamacılar Federasyon Başkanımız Bahattin ERSÖNMEZ ve İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği Başkanımız Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU’na ve tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Ziyaretimiz ile ilgili görseller aşağıdadır. Görüşlerinizi iletişim sayfasından tarafımıza iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın